14. 5. 2026

Dne 12. 5. 2026 navštívily naši školu lektorky Národního divadla, aby s žáky tříd 8. D a 9. A+B společně reflektovaly jejich zážitky z nedávno viděných divadelních představení. Obě hodiny probíhaly aktivním zapojením žáků do nejrůznějších individuálních i skupinových aktivit souvisejících se samotným dějem, výstavbou textu, použitím kulis nebo s hereckými výkony či zvolením barev, hudby, moderní technologie …

Takováto akce probíhala na naší škole poprvé a dle spokojených až nadšených reakcí žáků se snaha lektorech zajisté projevila na výsledku společně strávených chvil.

Ať žije divadlo!:)

Mgr. Hana Zlámalová

Další příspěvky

  • 16. 6. 2026

    Člověk a svět práce – šesté třídy

  • 11. 6. 2026

    Besedy s rodiči – dvouletý projekt

  • 11. 6. 2026

    Tarantule – když jedna nestačí