20. 2. 2026

20. 2. proběhl v 6. třídách masopust. V průvodu se představily krásné masky, zazněly tradiční písně a po „pochování basy“ děti postupně obešly šest stanovišť s úkoly. Za jejich splnění je čekala sladká odměna a teplý čaj, který v mrazivém počasí přišel opravdu vhod. Všichni jsme si to moc užili.

Fotogalerii si můžete procházet zde.

Další příspěvky

  • 16. 6. 2026

    Člověk a svět práce – šesté třídy

  • 11. 6. 2026

    Besedy s rodiči – dvouletý projekt

  • 11. 6. 2026

    Tarantule – když jedna nestačí