Týden jídel na přání

Ankety TÝDEN NA PŘÁNÍ se zúčastnilo 207 respondentů, kterým děkujeme. Anketa opakovaně ukazuje, že mezi nejoblíbenější patří pokrmy klasické české kuchyně – omáčky, knedlíky, těstoviny, sladká a smažená jídla. Velmi nás potěšil zájem některých žáků o zdravé a lehké pokrmy,  ryby, zeleninové pokrmy a saláty, luštěniny.

Za absolutně nejoblíbenější pokrmy žáci zvolili polévku rajskou, hlavní chod špagety a dezert zmrzlinu. Menu sestavené z nejoblíbenějších pokrmů budeme vařit v týdnu od 6. června - je v příloze.

Z anketních lístků jsme vylosovali: Lucii Š 2.A, Karla 2.A a Violu 1.C, kteří si v kanceláři školní jídelny vyzvednou odměnu.

V týdnu od 6. do 10. června 2016 pro vás ve školní jídelně připravujeme „TÝDEN NA PŘÁNÍ“,  menu sestavené z vámi navržených, nejoblíbenějších pokrmů.

Pro sestavení menu vás prosíme o vypsání vašich nejoblíbenějších jídel do anketních lístků. Na lístek napište jednu polévku, dva hlavní chody a jeden salát, moučník nebo dezert. Vyplněné lístečky odevzdejte od 9. do13. května do krabice u výdeje.