Akce školy 2019/20 - proběhlé

So - So 7.- 14.3. - 7.třídy - LVVZ ve Strážném

Čt  5.3. - 4.B+C - divadlo Minor - Sněhová královna

St 4.3. - výběr 2.tříd - hala Pankrác - semifinále dětského fotbalového poháru

Čt  20.2. - 2.A+C - divadlo IMAGE TEATRE - Živý kaleidoskop

Po 17.2. - 7.B - Karlovo nám. - Neviditelná výstava

Út 11.2. - 1.A+B 3.h, 1.C 4.h - MPP - Bezpečně v každém ročním období

               - 2.A+B+C+D  - MPP - Bezpečný kontakt se psy

               - 4.A 3.+4.h - MPP - Bezpečně v dětském kolektivu

Po 10.2. - 3.A+B+C - divadlo Gong - Lakomá Barka

Čt  6.2. - 2.B+D - divadlo Horní Počernice - Zahrada

Po 3.2. - 4.A - kino Černý Most

Čt  30.1. - 4.B + 6.A - bruslení Brandýs

Út 28.1. - 2.B+D - divadlo Horní Počernice - Veselá nauka klauníka Notíka

Pá 24.1. - 8.A+B+C - Veletrh fiktivních firem pro I.stupeň - článek, foto

St 22.1. - 6.A+B+C - divadlo Gong - Elektrický Emil (po 1.h)

Út 21.1. - 7.A - Roztoky - výstava Zachuchleno - příběh animace + dílna

Čt  16.1. - výběr žáků 2.ročníku - dětský fotbalový pohár v naší tělocvičně

Po 6.1. - 2.B+D - divadlo Horní Počernice - Maxipes Fík

Čt  19.12. - 4.B - kino Černý most - Sněžný kluk

                   - 6.A+C - skanzen Přerov nad Labem

                   - výběr žáků 6.- 9.roč. - Satalická laťka - článek, foto

                   - 5.A - spaní ve škole

                   - 7.A,8.A+B+C,9.A+B - kino Letňany

                   - 6.B + 7.B - Ctěnický zámek - výstava knih

St 18.12. - ŠD - 3.třídy - Vincent - hudební pásmo J.Suchého

Út 17.12. - 3.A+B+C - divadlo Horní Počernice - Vánoční čas

                  - 4.C - ZOO - sponzorský den - článek, foto

                  - 2.A+B+C+D - sférické kino

Po 16.12. - 2.B+D - divadlo Spejbla a Hurvínka - Štědrý večer u Spejblů

                   - 2.A+C - letiště

                   - 8.A+B+C - S kůží na trh - program k výstavě P.Síse v DOXu

                   - 3.A+B+C - skanzen Třebíz - Vánoce na statku

Pá 13.12. - 4.A - sokolovna Vinoř - Únikovka

Čt  12.12. - výběr žáků 3.C - vystoupení pro seniory v gerontologickém centru Praha 8 (13 - 16 h)

                  - výběr žáků - Vánoční turnaj ve stolním tenise - 34.ročník v naší tělocvičně - článek, foto, výsledky

St 11.12. - 7.A - exkurze - soud pro Prahu 5

                 - kroužky flétny - vánoční vystoupení ve školní jídelně od 16:30 h - článek, foto

                 - vánoční turnaj rodičů a dětí v badmintonu

Pá 6.12. - 7.A - Holešovice - Krokodýlí ZOO Praha - článek, foto

St 4.12. - 1.A+B+C  - hrad Houska - Mikuláš na hradě

Pá 29.11. - 8.A+B+C - Schola Pragensis

                  - 4.A - vánoční dílna Dlabačov - od 10 h

                  - 4.B - vánoční dílna Dlabačov - od 8 h

Čt  28.11. - 9.A+B - Schola Pragensis

                  - 1.C - vánoční dílna Dlabačov - od 10 h

                   - 1.B - vánoční dílna Dlabačov - od 8:30 h

                   - 1.B - vánoční dílna Dlabačov - od 8:30 h

Út 26.11. - 4.B+C - Vánoční Loučeň - článek, foto

                 - 2.B+D - Vánoční Loučeň

                 - 1.A - vánoční dílna Dlabačov - od 10 h

                 - 8.A - vánoční dílna Dlabačov - od 14 h

Po 25.11. - 5.C - vánoční dílna Dlabačov 11:45 - 13:30 h

                  - 5.D - vánoční dílna Dlabačov od 9 h

Pá 22.11. - 4.A - Planetárium - Polaris

Čt  21.11. - 6.A+B+C - Planetárium - Voyager - článek, foto

St 20.11. - 8.- 9.třída  chlapci - výběr žáků - obvodní kolo ve florbalu v naší Tv

Čt  14.11. - 8.A+B+C - Fiktivní firmy - tělocvična 7.a 8.h - článek, foto

Út 12.11. - 2.B+D - Vincent - Pasování čtenářů

Po 11.11. - 2.A+C - divadlo U hasičů - Kocour Modroočko

Po 4.11. - 3.A+B+C - divadlo Horní Počernice - Trapas nepřežiju

                - 4.A+B+C - divadlo Gong - Stínadla se bouří

                - 8.C - Muzeum hudby - workshop

                6.+7.třída  - výběr chlapců - florbal - obvodní kolo v naší tělocvičně

St-Ne  30.10.-3.11. - výběr žáků 8.a 9.tříd - zájezd Hornorýnské trojmezí (jazyky, zeměpis, dějepis) - článek, foto

Pá 1.11. - 7.A+B - Pražský hrad - Hra na Hrad - článek, foto

                - 6.B - DOX Holešovice - P.Sís: výstava obrazů - O létání a jiných snech (po 1.h)

Pá 25.10. - výběr žáků II.stupně - stolní tenis - v naší tělocvičně

Čt  24.10. - výběr žáků 8.C - soutěž Orffohraní - po 3.hodině - článek, foto, video

                   - 4.A - divadlo Gong - Jak žil Jules Verne

Út  22.10. - 2.B+D - divadlo Horní Počernice - Zimní příhody včelích medvídků

Út 15.10. - 3.A+B+C - divadlo Horní Počernice - Hrátky s češtinou

Po 14.10. - 7.B - Praha 2 - Únikovka - článek, foto

Po 7.10. - 2.A+C - Planetárium - Polaris

Čt 3.10. - 8.A+B+C - Historická hra v renesanční Praze

St 2.10. - 1.A+B+C - zámek Ploskovice - pohádkový příběh Země snů

Po 23.9. - 2.B+D - ZOO Praha

Pá 20.9. - Miranovy duby 33.ročník - přebor školy v přespolním běhu - IV.-V. roč. - společný článek, foto

Čt 19.9. - 4.A - ZOO - Etologie zvířat

               - Miranovy duby 33.ročník - přebor školy v přespolním běhu - I.- III.roč. od 9 h

Čt 12.9. - 9.A - Světluška - článek

Út 10.9. - 6.B - Vyšehrad - divadelní bojovka - Literární expedice