Recitační soutěž 4. tříd

V úterý 29. března se konalo školní kolo recitační soutěže 4. tříd, kterému předcházela kola jednotlivých tříd. Z každé třídy postoupilo 5 finalistů, jejichž výkon hodnotila sedmičlenná komise složená z dětí i učitelů. Protože letošní rok je rokem olympijským, zvolili jsme sport i jako téma soutěže. Vyslechli jsme 15 úžasných přednesů a scének, kdy většina byla vlastní tvorbou!

Na prvním místě se umístily Kristýna Korbelová a Eliška Daňková ze 4.C, druhé místo získali Michail Kornilov, Vojtěch Brož a Šimon Vyhnis, cenu za třetí místo si odnesl Jan Zeman ze 4.B.Mimořádnou cenu poroty získala ještě Anna Orságová za recitaci mimo soutěž.
 
Děkujeme všem soutěžícím, byli skvělí! Dále děkujeme celé 4.A za perfektní přípravu jeviště, hlediště i místa pro porotu, hostesce Jesice Vrbovcové, která bedlivě sledovala, jestli je vše v pořádku a doplňovala občerstvení, všem, kteří se podíleli na vystoupeních mezi recitačními čísly. A poděkování patří samozřejmě také všem, kteří přišli a vytvořili tak jedinečné publikum!

Táňa Grochálová, Iveta Koníčková, Blanka Zemanová